ריהוט כפרי – כיצד אפשר לשלב אותו בבית?

ריהוט כפרי – כיצד אפשר לשלב אותו בבית?

ריהוט כפרי
ריהוט כפרי

ריהוט כפרי

כשאנחנו בוחרים ריהוט לבית, אנחנו בדרך כלל מחליטים מה לקנות על פי 3 פרמטרים עיקריים, סגנון העיצוב, אופי השימוש שאנחנו יכולים לעשות עם הריהוט, וכן מידת ההתאמה של הריהוט למבנה ולעיצוב שלו. באופן טבעי, יש הרבה מאוד משמעות לריהוט בכל מה שקשור לעיצוב של המקום, הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

לכן כשאנחנו בוחרים ריהוט כפרי לבית, אפשר לומר שבאופן מודע אנחנו מנסים לעצב את הבית שלנו בסגנון כפרי, גם אם מדובר בבית עירוני, בית רגיל. זה היופי הן בריהוט מסוג זה והן בבתים בסגנון כפרי, ניתן לתכנן ולעצב אותם, גם אם הם אינם נמצאים בכפר אלא בעיר.

ריהוט כפרי מגולם בכך שהוא מכיל אלמנטים ייחודים מבחינת העיצוב, אשר באופן טבעי גם משפיעים על אופי השימוש בריהוט. אנחנו יכולים למצוא ריהוט מסוג זה, הן לסלון, חדרי שינה, מרפסות, מטבח, גינה ועוד. כך שלמעשה אנחנו יכולים לשלב את אמצעי הריהוט השונים בכל מקום שנבחר, על פי הצרכים שלנו. באופן טבעי, אנחנו נבחר את הריהוט שמתאים לנו, בהתאם לגודל המקום שעומד לרשותנו, ולעצם השימוש שנרצה לעשות בו.

לפני שנסביר כיצד ניתן לשלב ריהוט כפרי בבית, נסביר בקצרה מה זה בעצם וכיצד מבדילים בינו לבין ריהוט רגיל.

מה הסיפור של ריהוט כפרי

האפיון העיקרי של ריהוט כזה שהוא עשוי עץ, בדרך כלל מלא, והוא מגיע בעיצובים וצבעים ייחודים ולא בהכרח שגרתיים. נוכל למצוא ריהוט בצבעי כרם, חרדל, אפור, חום ועוד, כאשר העיצוב יהיה מיוחד ומעניין. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא למשל בשולחן למטבח בדמות שולחן פיקניק, שידות ומזנונים קלאסיים, ספות רחבות ועוד.

צריך לומר, ריהוט כפרי הוא לא מינימליסטי כמו ריהוט מודרני נניח. מדובר בריהוט שתופס לא מעט מקום במקרים רבים והוא בולט בשטח. כמו כן, במקרים רבים הוא משלב אלמנטים וחומרים שונים, וקל מאוד לראות שמדובר בריהוט שמכיל פרטים רבים.

כיצד משלבים ריהוט כזה בבית?

הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה היא, השטח שעומד לרשותנו. מאחר ומדובר בריהוט שתופס לא מעט מקום, אנחנו צריכים לפנות עבורו שטח נרחב. הנקודה השנייה שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, מדובר בריהוט אשר אומנם מעוצב בצורה יפה אך הוא גם פרקטי מאוד, ואנחנו יכולים להשתמש בצורות שונות.

צריך לומר, מאחר ומדובר בריהוט עץ, אשר משלב לא פעם גם חומרים אחרים, יש להקפיד על המקומות בהם אנחנו מציבים אותו, יש להקפיד שאנחנו שומרים עליו היטב על מנת שלא ייהרס, לא מאבק, לכלוך, גשם או כל דבר אחר.

לפני סיום, ההמלצה היא לבחון כיצד הריהוט יכול להשתלב בעיצוב של המקום, בין היתר באמצעות תוכנות הדמיה שונות שיכולות לעזור לראות כיצד הבית ייראה אחרי שנציב את הריהוט במקום שאנחנו מייעדים לו.

 

דילוג לתוכן