פרקט לחדר ילדים

פרקט לחדר ילדים

פרקט לחדר ילדים

הפרקט יכול להיות מושלם למגוון רחב של מקומות. הוא יכול להיות נהדר לעיצוב הבית אם אתם רוצים מראה מיוחד יותר, הוא יכול להיות נפלא לעיצוב היוקרתי שאתם רוצים לקבל במשרד וגם מסעדות וחנויות רבות כבר עברו לפרקטים איכותיים ועמידים. פרקט לחדר ילדים הוא עוד אחד מהרעיונות הכי טובים שיש ובמאמר זה תבינו בדיוק מה היתרונות שלו.

עיצוב חמים לחדר ילדים

חדר ילדים הוא החדר הכי מתוק בבית ואתם צריכים להפוך את העיצוב שלו לכזה. הילד צריך לגדול בסביבה נוחה, נעימה ובטוחה, כאשר העיצוב של החדר הוא פרמטר חשוב שאסור בתכלית האיסור לזלזל בו או להתרשם בהחלטה עליו. נכון שהחדר צריך להיות עם רהיטים נוחים והוא צריך להיות ללא סכנות כלל, בעיקר אם מדובר על ילדים קטנים או תינוקות, אך העיצוב הוא זה שקובע את האווירה יותר מכל דבר אחר. יש אמנם פרטים רבים שמשפיעים על העיצוב אך את החותם הגדול ביותר נותנת הרצפה, ואין כמו פרקט איכותי בצבע עץ על כל גווניו למראה חדר ילדים נעים וחמים.

איזה פרקט מתאים לחדרי ילדים?

כל פרקט יכול להתאים לחדר ילדים אך יש פרקט אחד שיתאים יותר מכולם: הפרקט הסינטטי. פרקט מעץ אמנם יכול להיות יוקרתי במיוחד ולספק עיצוב שאין שני לו, והילד שלכם יתאהב בפרקט כי עליו כיף ללכת אפילו כשהוא יחף, אך הפרקט הסינטטי מכיל כמה יתרונות בלתי ניתנים לתחרות. אחד מהיתרונות הללו הוא העיצוב, שלמעשה יכול להיות רב גוני במיוחד. בגלל שמדובר בפרקט מעובד שנוצר במפעל, אפשר להקנות לו איזה דגמים באיזה צבעים שרוצים וכך מלאכת הבחירה הופכת להיות מעניינת במיוחד.

עמידות איתנה בפני שריטות

פרקט סינטטי לא יהיה הבחירה הכי טובה לחדרי ילדים רק בגלל העיצוב הפנטסטי שלו שיכול להיות מגוון במיוחד, אלא בגלל העמידות האיתנה שלו. מדובר בפרקט שלא נשרט כמעט בכלל, לא סובל מקפיצות חזקות וגם לא מהעמסות של פריטים כבדים כמו רהיטים ולמעשה מדובר בבחירה מושלמת שתהיה משתלמת גם לטווח הארוך. פרקט סינטטי עמיד יכול להיות מושלם גם ליותר מעשור ולמעשה הוא ילווה את הילד בכל שלבי הגדילה שלו.

חדר שנוח לנקות

כל הורה יודע שאחת המשימות הקשות ביותר בגידול ילדים היא לנקות אחריהם. הילדים אוהבים לשחק ולהשתולל ולעתים זה בא על חשבון הניקיון. בכל פעם שהם ייכנסו עם נעליים מלאות בבוץ אתם תצטרכו לנקות אחריהם שלא לדבר על נפילה של פסטה או שוקו על הרצפה. ניקיון מרצפות יכול להיות הרבה יותר קשה כאשר הניקיון דורש שפשוף מיידי של הכתם, כי אם לא הוא יישאר לתמיד. אמנם יש פרקטים מאוד לא עמידים שקשה מאוד לנקות, גם בגלל המרקם העדין שלהם וגם בגלל שהם לא יכולים לסבול מים שגורמים להם להתנפח, אך הפרקט הסינטטי הוא בחירה נהדרת.

 

Skip to content