עיצוב פנים למשרד ממשלתי

עיצוב פנים למשרד ממשלתי

עיצוב פנים למשרד ממשלתי
עיצוב פנים למשרד ממשלתי

עיצוב פנים למשרד ממשלתי

עיצוב פנים הופך להיות העניין הכי חשוב במשרדים שלא כמו בתים פרטיים, הם לא צריכים לדאוג לחזית שלהם או לעיצוב החיצוני כי בדרך כלל מדובר בבניין גדול שמכיל לא מעט משרדים. עיצוב הפנים חייב להיות באיכות ובהשקעה בגלל שהוא זה שקובע את איכות המקום והרושם שלו אפילו כשמדובר במשרד ממשלתי, שמי שמגיע אליו ככל הנראה חייב להגיע אליו.

עיצוב איכותי: למען האזרחים ולמען העובדים

מי שפעם הגיע למשרד ממשלתי בוודאי יודע שלא מדובר בחוויה שבהכרח תהיה נעימה. התור יכול להיות ארוך וזה לא משנה אם מדובר בתור למשרד הפנים או למשרד הרישוי. אם יש דבר אחד שכן מנחם אותנו היא העובדה שמדובר במשרדים מאוד מעוצבים שרואים שלפחות בחלק הזה השקיעו בהם הרבה מחשבה. משרד ממשלתי חייב לכלול ריהוט מתאים ונוח וכמובן עיצוב הרמוני שיגרום לאנשים שמחכים בו להרגיש בנעימות וזה הזמן לבחון מה כולל העיצוב לפרטים נמוכים יותר.

כיצד מעצבים משרד ממשלתי?

  • משרדים ממשלתיים צריכים להיות רשמיים. אי אפשר ליצור עיצוב שיהיה צעיר מידי ובטח לא עיצובים אחרים שיכולים להיתפש כנועזים. זה לא המקום לנסות דברים אפילו שהמנהל של אותו משרד בעל יצר הרפתקנות משווע. עיצוב כזה חייב לכלול צבעים רציניים כמו כחול ולבן, כך שכיסאות או ספות ירוקות, קירות אדומים וכולה לא יהיו מתאימים.
  • ריהוט המשרד חייב להיות מספק לכמות האנשים שהוא צריך להכיל ביום יום. ריהוט זה כולל כיסאות, שידות, שולחנות ועוד. הכיסאות או הספות שעליהן ימתינו האנשים שמחכים לתורם חייבים להיות נוחים ומעוצבים וכיסאות פלסטיק לא יתקבלו כי הם עושים רושם רע מאוד.
  • כל שאר הרהיטים מלבד ספות וכיסאות כמו למשל שולחנות העבודה, הדלפקים, השידות שיהיו לעובדים וכל מה שלמעשה לא משומש על ידי הציבור שמגיע, יכולים להיות בעיצוב קצת יותר משוחרר אך חשוב מאוד לא להגזים בהם.

כדאי להיעזר במעצב פנים

היעזרות בשירותיו של מעצב פנים הופכת להיות עניין הרבה יותר פשוט כשמדובר במשרד ממשלתי ויש לא מעט מעצבים שיוכלו לעזור למשרדים להיות בדיוק כמוש הם צריכים להיות ברמת הרשמיות שלהם והנועזות שלהם. כך יהיה גם ניתן לעבוד לפי תקציב מסודר ובמהירות יחסית לעיצוב הנדרש.

 

דילוג לתוכן