סוד היופי בפינות אוכל יוקרתיות

סוד היופי בפינות אוכל יוקרתיות

יוקרה נקבעת לפי איכות חומרי הגלם שבהם משתמשים ולפי העיצוב. בין היתר, את ההבדל בין עיצוב יוקרתי לבין עיצוב סטנדרטי ניתן לראות במתן תשומת לב לפרטים הקטנים ובהעדפת האלגנטיות על פני הישירות. יתרה על כך, עיצוב יוקרתי עולה בקנה אחד עם טרנדים אופנתיים אך לעיתים הוא גם מתכתב עם מסורות קודמות.
מבין כל האמור לעיל אפשר להבין טוב יותר גם את סוד היופי בפינות אוכל יוקרתיות.

הנה למשל כמה סוגי פינות אוכל שקיימות כיום בקטלוגים ועונות על הדרישות:

א. פינת אוכל מעץ טבעי – השימוש בעץ טבעי וגושני משרת את הצורך של מעצבי פינות אוכל ומתאים למי שרוצה לייצר דגם יוקרתי. העץ משנה לחלוטין את האופי של פינת האוכל ויש לו גם יתרונות פונקציונאליים כי קל לנקות אותו.
ב. פינת אוכל בשילוב חומרי גלם מיוחדים – יש גם פינות אוכל שמעוצבות בצורה מיוחדת ובאופן שחורג מהנורמה הסטנדרטית. את זה רואים כאשר בוחרים לשלב בתוך פינת אוכל חומרי גלם מיוחדים ובהם זכוכית, מתכת, אלומיניום וכן הלאה.
ג. פינת אוכל לבנה – דגמים חדשים של פינות אוכל מוכיחים שלא חייבים להשתמש במגוון צבעים על מנת להשיג את המטרה היוקרתית. אם למשל רוצים לשלב את פינת האוכל בתוך חדר גדול ומרווח, אפשר להסתפק בגוון הלבן בלבד. הלבן מתאים גם לשולחן שהוא חלק בלתי נפרד מפינת האוכל וגם לכיסאות.

היכן ניתן לרכוש פינות אוכל יוקרתיות?

הסוגים השונים של פינות אוכל יוקרתיות מעודדים גברים, נשים ומעצבי פנים להשתמש בהן על מנת לשדרג את הבית. מנגד, לא כולם יודעים איפה אפשר לרכוש אותן או מה לעשות כדי לחסוך בהוצאות. כאן התשובה היא להתמקד רק בפינות אוכל שמתאימות לחלל הפנים ולא לשכוח להתייעץ עם אנשי מקצוע.

את פינות האוכל היוקרתיות אפשר לרכוש דרך חברות רהיטים שעוסקות בתחום, באמצעות אתרי אינטרנט או דרך מעצבי פנים. אם מעוניינים בכך, ניתן גם להגיע לאולמות התצוגה ולראות מקרוב את ההבדלים בין חומרי הגלם ובין סוג העיצוב שבו בוחרים להשתמש.

 

דילוג לתוכן