מתנות מחדר המיטות

מתנות מחדר המיטות

שמיכת פוך

חדר השינה הוא ללא ספק המקום הכי חשוב בבית, אז איך מוצאים מתנות שיפנקו גם אותנו וגם את בני הזוג? הנה כמה הצעות

בחירה נכונה של מתנות מחייבת התאמה שלהן לצרכים של הנמען ושל קהל היעד. אבל יש גם דרך ללכת על בטוח, כמו למשל עם מתנות לחדר המיטות. בגלל שחדר השינה הוא החדר הכי חשוב בבית והמקום שבו אנחנו מתעוררים מדי בוקר, אין כמו כמה מתנות שיפנקו גם אותנו ובמידת הצורך גם את בני ובנות הזוג.

גוף תאורה

גוף תאורה אקסקלוסיבי יכול לשדרג כל חדר שינה ולהעניק אשליה של חלל אופטי ומרווח גם בבית יחסית קטן. את גוף התאורה אפשר למקם על שידה ייעודית בצדדים של המיטה, או לתלות על התקרה בתור נברשת. כל עוד בוחרים גוף תאורה שמעוצב בסגנון הקיים של חדר השינה והמועדף על קהל היעד, השמיים הם הגבול.

שמיכת פוך

עוד מתנה מושלמת לחדר שינה יכולה להיות שמיכת פוך. בניגוד למתנות אחרות, שמיכות פוך מצליחות להיות גם פונקציונאליות וגם אסתטיות. בשגרה למשל פורסים את השמיכה על המפה כדי לעצב את החדר, בעוד בשעות הלילה אפשר להתכסות בשמיכה כדי לשמור על טמפרטורת הגוף. חוץ מזה, שמיכות פוך מסוימות מתאימות לכל אורך השנה – כמו למשל עם דגמים עדינים שמיועדים למי שישן עם מזגן.

שמיכת פוך

אביזר חימום

אביזר חימום כלשהו גם יכול לשמש בתור מתנה מעולה עבור חדר השינה. ברוב המקרים מדובר על גוף חימום ייעודי כמו ספירלה, אבל בחדרי שינה גדולים או בערים קרות מהממוצע ניתן למקם גם רדיאטור. בכל מקרה, את גוף החימום בוחרים על פי הטעם האישי ולפי מה שנוח לכל אחד או אחת.

כריות

כל רשימה של מתנות מחדר המיטות כוללת בתוכה גם כריות. מלבד ההנאה שבקבלת כרית חדשה בתור מתנה, יש לזה גם ערך בריאותי. באמצעות כריות חדשות ואורטופדיות אפשר לדאוג לתמיכה בכל האזורים הרגישים של עמוד השדרה, לספק תמיכה מתאימה לצוואר ולחסוך כאבי גב. כמו כן, כריות אורטופדיות וחדשות משדרגות את איכות השינה ומונעות יקיצה לא טבעית באמצע הלילה.

מצעים

בחירה נכונה של מצעים מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של חדרי שינה מפוארים ומשודרגים. באמצעות מצעים איכותיים ניתן להפוך את השינה לחוויה מהנה, להתעורר מדי בוקר עם תחושה נעימה וללכת לישון מדי ערב כמו בבית מלון. מעבר לכך, ההיצע של המצעים רחב מאוד והוא כולל בתוכו מגוון עצום של גדלים, דגמים, סוגי בד, צבעים ועוד.

תמונות ופסלים

בחירה נכונה של מתנות לא חייבת להתמקד רק בהיבט הפונקציונאלי. אם למשל רוצים לתת מתנה עם ערך מוסף ולהקדיש אותה באופן אישי עבור בני זוג או משפחה, אפשר לעשות את זה באמצעות אלמנטים דקורטיביים. בין היתר, כאן הדגש יהיה על תמונות ופסלים שאותם מוכרים במיוחד עבור חדרי שינה ובסגנון של עיצוב מודרני, קלאסי או וינטאג'.

שטיחון

ישראל היא מדינה חמה עם אקלים ים תיכוני, לכן בהרבה מאוד חדרי שינה ובתים פרטיים אין שטיחונים שבהם אפשר להשתמש. מצד שני, שטיחון יכול לשדרג כל סוג של חדר שינה כי הוא הופך אותו למקום סימפטי ונעים. בנוסף, החלטה של השטיחון יכולה לחסוך בהוצאות על החלפת כל הריצוף. בפועל, שטיחון הוא אלמנט שבו משתמשים על מנת להשיג חיפוי מהיר עבור הרצפה, כדי לכסות כתמים או כדי להסתיר לכלוך. אז מהבחינה הזו, שטיחון לחדר המיטה הוא מתנה יעילה וגם משתלמת.

 

דילוג לתוכן