מתכננים לשפץ את הבית? אל תוותרו על טיפול לצנרת!

מתכננים לשפץ את הבית? אל תוותרו על טיפול לצנרת!

מתכננים לשפץ את הבית? אל תוותרו על טיפול לצנרת!

טיפול לצנרת צריך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך מסודר של שיפוץ בית פרטי. למרות שמדובר במערכת שנמצאת מתחת לפני השטח ומאחורי הקלעים, יש לה השפעה ישירה על איכות החיים. חוץ מזה, יש עוד המון יתרונות לפתיחת סתימות בצנרת ולכל סוג אחר של טיפול במהלך שיפוץ מאשר בשגרה. הנה כמה מהם:

א. חיסכון בהוצאות מיותרות – פתיחת סתימות בצנרת תוך כדי שיפוץ כללי יעלה לכם פחות מאשר ניסיון לטפל בצנרת במהלך השגרה. אם השיפוץ ממילא כרוך בהרמת מרצפות ושבירת קירות, רצוי לנצל את הסיטואציה על מנת לטפל בבעיות הצנרת השונות. הטיפול בבעיות הצנרת מתבצע במהירות והוא צפוי להסתיים יחד עם השיפוץ עצמו.

ב. מניעת לכלוך – גם מבחינה היגיינית יש חשיבות גדולה ליתרונות של פתיחת סתימות בצנרת תוך כדי השיפוץ. עדיך להזמין איש מקצוע שיבצע טיפול יסודי לצנרת כאשר במקביל מתרחש שיפוץ מאסיבי ולהגן על הילדים והמשפחה מפני שאיפת לכלוך וחיידקים.

ג. טיפול יסודי – קל יותר להגיע לעומק הצנרת במהלך שיפוץ. השיפוץ מאפשר לאנשי מקצוע לבצע טיפול יסודי של הצנרת, למנוע הופעת תקלות מיותרות ולחסוך עוגמת נפש על רקע סתימות בביוב או מכל סיבה אחרת. הדגש העיקרי צריך להיות על הזמנת אנשי מקצוע מעולים שמכירים את התחום ומבינים מה לעשות על מנת להפיק תועלת מהשיפוץ הנוכחי.

כך מתאמים פתיחת סתימות בצנרת במהלך השיפוץ

רוב האנשים טועים לחשוב שהם יכולים לתאם את שירותי הטיפול בצנרת לפני השיפוץ או לחילופין במהלכו. בפועל, עדיף לעשות את הטיפול עצמו לקראת סוף השיפוץ וכך לנצל את ההזדמנות על מנת לנקות את הבית ולרהט אותו מחדש טרם מסירת המפתח. בשביל להשיג את המטרה הזו צריך לדאוג לתיאום מוקדם בין אנשי המקצוע שאחראיים על השיפוץ – לבין אלו שמבצעים את הטיפול בצנרת.

התיאום בין אנשי המקצוע ובעלי המלאכה הוא באחריות של בעלי הבית. את התיאום מבצעים עוד לפני שמחליטים כמה כסף להשקיע בשיפוץ, מתי לעשות אותו ואיך לפתור בעיות של הצנרת.

דילוג לתוכן