מה הם סטנדים? ולמה הם משמשים?

מה הם סטנדים? ולמה הם משמשים?

מהו סטנד? למה צריך אותו? כיצד בוחרים אותו נכון? הנה כל הפרטים.

מהם סטנדים ולמה הם משמשים?

הסטנדים הם למעשה מתקני תצוגה שעומדים ומכאן גם שמם, סטנד באנגלית זה ‘לעמוד’. למה צריך אותם? בדרך כלל הם משמשים את החנויות השונות להציג את המוצרים שלהם. הסטנד יכול להיות גדול, הוא יכול להיות רחב, הוא יכול גם להיות תלוי או על הרצפה ולמעשה יש סוגים שונים. השוני שלהם מתבטא במגוון רחב של פרמטרים שעליהם נעסוק בהמשך. למה בכלל צריך את הסטנד? בעיקר כדי לגוון את מה שנמצא בחנות. אי אפשר שהחנות תהיה בנויה רק ממדפים על גבי מדפים, זה יהיה מונוטוני ומשעמם למרות שהמוצרים עצמם יהיו בכל מיני צבעים. כמו כן, הם חוסכים במקום רב בחנות.

אלו סוגי סטנדים קיימים?

הסטנד יכול להיות חסכוני מאוד במקום כך שבמקומות בהם לא ניתן להציב מדפים או שהמדפים פשוט ייראו רע מאוד, כמו למשל באמצע החנות במקום שאינו קרוב לאף קיר, הם יהיו פתרון נהדר. גם הפונקציונליות וגם העיצוב שלהם יכול להיות ברמה גבוהה אך כדי ליהנות מכל היתרונות הללו צריך לבחור אותם בצורה נבונה. הבחירה של הסטנד מתבצעת לטווח הארוך ולכן כדאי להשקיע גם אם זה אומר לבחור אותם בהתאמה אישית שכמובן תהיה יקרה יותר. יש סטנדים בגדלים שונים, מחומרים שונים, יש אפילו יוקרתיים מזכוכית מאלומיניום.

כמה עולים סטנדים לעסקים?

סטנדים יכולים להיות פתרון נהדר לכל חנות אך כמה הם בכלל עולים? אי אפשר לענות על השאלה הזו כי חסרים נתונים רבים. ראשית, זה תלוי בגודל של הסטנד. ככל שהסטנד יהיה גדול יותר כך הוא יהיה יקר יותר. עם זאת אם תרכשו סטנדים רבים יש סיכוי טוב שיעשו לכם הנחה בעיקר אם הכמות תהיה מרשימה כדי לעצב חנות גדולה. המחיר של הסטנד תלוי גם בסוג החומרים שלו, כמובן שסטנד מפלסטיק יהיה הכי זול, אחריו סטנד מעץ ואז סטנד מאלומיניום. סטנד מזכוכית יהיה יוקרי יותר ובדרך כלל יתאים לחנויות קוסמטיקה או חנויות יוקרתיות אחרות. המחיר נע בין 200 ועד אלפי שקלים.

 

כיצד נבחר את הסטנדים בהתאם?

כדי לבחור את הסטנד הכי טוב שיש אתם קודם כל צריכים להבין אלו סוגי סטנדים קיימים. רק אחרי שתבינו אלו סוגים קיימים תוכלו להבין מה יהיה טוב עבורכם אך אם לא תמצאו את מה שמתאים לכם אתם יכולים להרכיב את הסטנד המושלם עבורכם מבחינת העיצוב, הצבעים והגודל. את הסטנד יש להתאים מבחינת פרקטיקה כלומר שיציג את המוצרים כפי שמתאים לכם, מבחינת העיצוב כך שיתאים למקום בו הוא נמצא מבחינת סוג החומר והצבעים, וכמובן מבחינת התחזוקה, איכות החומרים ויכולת הניקוי. כל אלו יהיו משמעותיים מאוד לטווח הארוך וכדאי להשקיע גם אם זה אומר לשלם עליו יותר.

 

Skip to content