מדפים מודולאריים לריהוט המשרד

מדפים מודולאריים לריהוט המשרד

ריהוט של בית, דירה או משרד תמיד נתקל באותם אתגרים כאשר העיצוב נתקל בקושי אל מול הצורך בפתרונות אחסון, כאשר הדקורטיביות נשחקת אל מול היעילות והצרכים השימושיים. אחד הפתרונות הקלים והאיכותיים המצליח לשמור על קווים עיצוביים נקיים הוא תחום המדפים המודולאריים, המספקים ריהוט קל לשינוע ופשוט להתקנה, שניתן להתקין בקלות בהתקנה ביתית, תוך גמישות ומשחקי גובה וזווית בזכות תכנון ייחודי שלח מערכות המידוף.

מדפים מודולאריים ניתנים להתקנה בכל סוגי הקירות, לרבות קירות אבן או קירות בטון המשמשים לחדרי ממ"ד ומתחמי ביטחון. ניתן למצוא מדפים מודולאריים הנושאים עומסים רבים, ויש להתאים את סוג המדפים הנרכשים לייעוד שלהם. קיימים בשוק מדפים המסוגלים לשאת עד חמש מאות ק"ג על גבי מדף אחד, בהתקנה נכונה ובאמצעות ברגים וזוויות פלדה המהווים יסודות תמיכה.

מדפים מודולאריים חזקים מסוג זה משמשים רבות למידוף מחסנים, מפעלים ויחידות אחסון, במטרה לייצר חלל מסודר ומאורגן בעל יכולת נשיאה של מטען וציוד רב.

בריהוט ואבזור של משרדים חשוב לבחור במדפים מעוצבים בעלי קשר ואמירה לנוכחות העיצובית הכללית של החלל. מיקום המדפים משפיע רבות על העיצוב, עשוי להיות עמוס והמוני או דקורטיבי ומושך לעין, וזאת בהתאם הן לסוג המדף ועד לרמת הדיוק הנוגעת לגובהו ביחס לעין ולפריטים אחרים בחלל.

כמובן שחשוב גם לבחור מדפים מודולאריים לא רק על פי המראה ויכולת ההעמסה עליהם, אלא גם על פי סוג החומר מהם עשויים, שכן לזה השפעה מכרעת גם על הנראות וגם על עמידות המדפים לאורך זמן. קיימים מדפים מברזל, מעץ ומחומרים אחרים, לרבות פרטי ריהוט ומדפים המשלבים יותר מסוג אחד של חומר.

התקנתם של מדפים מודולאריים היא התקנה קלה ופשוטה, ויתרונם הגדול הוא שהם ניתנים לכיוונון הגובה כמו גם לפירוק והתקנה מחדש במקרה הצורך, מבלי לפגוע באיכות המדף או לפגום במראהו.

עיצוב פנים הוא תורה ואומנות בפני עצמה אולם אין צורך להיות מעצב על מנת לרהט בית או משרד המיועדים לשימוש עצמי. באמצעות ייעוץ, הכוונה ורכישת פריטים איכותיים ניתן ליצור חלל מזמין המשדר נינוחות, יוקרה ונוח לשהייה.

דילוג לתוכן