כמה עולה ריהוט יוקרתי למשרדי יוקרה

כמה עולה ריהוט יוקרתי למשרדי יוקרה

כמה עולה ריהוט יוקרתי למשרדי יוקרה
כמה עולה ריהוט יוקרתי למשרדי יוקרה

כמה עולה ריהוט יוקרתי למשרדי יוקרה

כל אחד רוצה להיות בעלים של משרד יוקרתי עם איזה רעיון סטארט אפ שאולי יעשה מיליארדים ביום מן הימים או משרד עורכי דין מצליח. למעשה, כל אחד שיש לו משרד יכול להפוך אותו ליוקרתי גם בלי קשר למה שהוא באמת מבצע כאשר הריהוט הוא זה שקובע אותו יותר מכל אלמנט אחר.

איך נשיג משרד יוקרתי?

משרד יוקרתי יכול הישמע לכם כמו דבר רחוק מאוד מהגשמה אך תתפלאו לגלו תעד כמה זה פשוט. כל משרד יכול להיות יוקרתי אם רק תבחרו בו את האלמנטים הנכונים כאשר צביעת המשרד בצבעים נכונים, פרטי נוי מתאימים וכמובן משרד נקי בכל עת יכולים לשדר יוקרתיות מרהיבה. עם זאת, פרמטר אחד יכול להפוך אותו ליוקרתי ביותר וזה הריהוט שתבחרו. ספות יוקרתיות ושולחנות מעץ מלא יכולים לגרום לכם ליהנות בכל רגע ורגע וזה בדיוק הזמן שלכם להבין כמה הם באמת עולים.

כמה עולה ריהוט יוקרתי?

  • ריהוט יוקרתי אולי יכול הישמע לכם יקר אך כמובן שכמו כל מוצר, הכל יחסי. יש ריהוט יוקרתי שיכול לעלות לכם יותר מ-30 אלף שקלים ויש רהיטים שיעלו לכם יותר מ-100 אלף. בסופו של דבר זה תלוי כמה תרצו להשקיע וכך למעשה תוכלו לדעת כמה מהתקציב אתם משקיעים לכל אלמנט. פינות ישיבה יוקרתיות יכולות לעלות בין 8000 ועד 20 אלף שקלים בממוצע, כיסאות יעלו בין 300 ועד 800 ליחידה וכולה.
  • לכל אחד יש את הסטנדרטים שלו וזה רלוונטי גם בבחירת סוג הרהיטים. הרהיטים יכולים להיות מעור, מה שיקפיץ את המחיר שלהם משמעותית, או שיהיו מבד ואז תרוויחו מחירים נוחים יותר כך שתוכלו לקנות רהיטים רבים יותר באותו סכום.

חפשו את המבצעים

כשקונים רהיטים יוקרתיים למשרד יש לא מעט רהיטים שלמעשה תוכלו גם להסתדר בלעדיהם כמו למשל ויטרינות שיהיו מאחורי שולחן העבודה שלכם או הדומים לרגליים ושידות, במידה ואתם מקבלים לקוחות ורוצים לפנק אותם. כל אלו יכולים לעלות לא מעט אך חשוב לזכור שאפשר גם לוותר עליהן לפחות עד שתגייסו תקציב נוסף. בכל מקרה תמיד מומלץ לחפש את המבצעים ולעשות סקר שוק מקיף כדי להוזיל עלויות.

 

דילוג לתוכן