בחירת דלתות לחדר האמבטיה

בחירת דלתות לחדר האמבטיה

בחירת דלתות לחדר האמבטיה
בחירת דלתות לחדר האמבטיה

בחירת דלתות לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה יכול להיות חדר שקצת תשכחו מהעיצוב שלו אך חשוב להשקיע בו לא מעט, הרי בסופו של דבר מדובר בחדר שתיכנסו אליו מספר פעמים בכל יום בחייכם. זה החדר שפותח לכם את היום, זה החדר שבו תהיו ברגעים הכי אינטימיים שלכם עם עצמכם כשאתם מתקלחים ונרגעים בבוקר או אחרי יום עבודה ארוך, וזה הזמן להבין את חשיבות אחד האלמנטים החשובים בו, הדלת.

דלת מעוצבת לחדר מעוצב

יש הרבה חדרי אמבטיה שיכולים להיות מאוד מעוצבים ואחרי השקעה לא מעטה שלכם אין ספק שקיבלתם עיצוב משובח. יכול להיות שזה המקלחון שעושה את ההבדל ויכול להיות שהארון והכיור שבחרתם מעוצבים ומתאימים זה לזה, אך בסופו של דבר מה שווה החדר המעוצב שלכם אם לא בחרתם דלת מעוצבת. עיצוב הבית לא יהיה מושלם עם דלת כניסה לא מתאימה וכך גם עיצוב כל חדר וחדר, כולל חדר השינה, חדר הילדים וגם האמבטיה. איך בוחרים דלת מתאימה?

כך תבחרו דלת מתאימה לאמבטיה

  • האמבטיה ידועה בצבעה הלבן שבדרך כלל שולט בה אך יכול להיות מאוד שהאמבטיה שלכם תהיה בצבע דומיננטי אחר ולכן חשוב להיות גמישים בעניין. אם יש לכם ריצוף אפור ומקלחון שעשוי מאבן טבעית, העיצוב היוקרתי הזה יהיה מושלם עם דלת בגוונים זהים. בכל מקרה דלת לבנה יכולה להתאים לעוד צבעים דומיננטיים אחרים כמו למשל צבעי שמנת או גווים צהובים אך חשוב לא לבחור את הלבן כברירת מחדל.
  • דלת האמבטיה חיבת להיות מיוחדת. זה אולי נתפש כמין ברירת מחדל שדלת האמבטיה לא תיראה כמו דלת רגילה, יש כאלו שיאמרו כי צריך להשקיע בעיצוב שלה לקראת אמבטיה מעוצבת ויש כאלו שיאמרו שככה מבדילים בינה לבין חדרים אחרים, כאשר חלק מהאנשים בכלל טוענים שכך אפשר לדעת מתי מישהו מתקלח לפי האדים. בכל מקרה דלת חלקה לחלוטין לא תהיה שיא העיצוב ולכן לכל הפחות בחרו דלת עם שילוב זכוכית, עיטורים וכולה.
  • הדלת חייבת להיות עמידה לתנאי הלחות שיהיו בתוך החדר. עיצוב הבית הוא דבר שחייב לעבור שיקול גם בנוגע לעמידות המוצרים ודלת לא עמידה תתבלה מהר מאוד.

 

דילוג לתוכן