ארון בגדים דלתות הזזה

ארון בגדים דלתות הזזה

ארונות בגדים הזזה

כבר לא מעט שנים ארונות הזזה הפכו להיות נמכרים הרבה יותר מארונות עם דלתות נפתחות. רוב האנשים בוחרים בארונות בעלות דלתות הזזה והם נחשבים היום לבחירה המועדפת בעיצוב הבית

הסיבה שארונות הזזה הפכו כל כך פופולריים בשנים האחרונות היא שיש להם יתרונות רבים על ארון הדלתות הנפתחות המסורתי. האסתטיקה שלארון הזזה יש מטבעו גורמת לרבים לעצב בעזרתו את הבית ולהעדיף אותו על ארון בעל דלתות. ארונות ההזזה, בניגוד לארונות אחרים, יוצרים מראה נקי בחדר בו ממוקמים והחומרים שמהם עשויים יכולים להיות רבים יותר מאלו של ארונות עם דלתות.  אם מוסיפים לכל זה את העובדה שדלת ארון יכולה פשוט וממש בקלות לצאת ממקומה, להישבר או להתעקם, מה שלא יכול לקרות בדלת הזזה, מהר מאוד מבינים למה כולם מעדיפים ארון הזזה.

 אין צירים שעלולים להיחלש

היתרון הבולט ביותר של ארונות ההזזה על אחרים הוא העובדה שהצירים שלו פנימיים ולא חיצוניים. לכן, יש פחות סיכוי שהם יחלשו, כמו בארונות שנפתחים בעזרת דלתות. בארונות עם דלתות החלשת הצירים עם הזמן עלולה לגרום לנפילה של הדלת, מה שהופך אותם למסוכנים יותר. זה רלוונטי במיוחד כשמבודר על ארונות בחדרי ילדים, בהם נעשה שימוש תכוף יותר. מהסיבה הזאת עדיף להתקין בחדרי ילדים ארונות בגדים עם דלתות הזזה. הפתרון הבטיחותי הזה לא רק יפה אלא גם יעיל.

אין דלתות שתופסות מקום

יתרון נוסף בולט של ארונות ההזזה על ארונות בעלות דלתות נפתחות הוא המקום שהארון תופס בחדר. דלתות הארון צריכות מקום להיפתח, מה שלא חוסך במקום. לכן, התקנה של ארון הזזה מאפשרת מרחב מחיה גדול יותר, מאחר ולא צריך לחשב את הפתיחה של הארון בעיצוב החדר ובמקום שהארון תופס.

יתרון עיצובי ברור

היתרון שהכי ניכר לעין בארונות בנפתחות לצדדים כמו ארונות הזזה הוא היכולת העיצובית שלהם. הם אינם תופסים הרבה מקום ואין דלתות פתוחות ששוכחים לסגור ומכערות את העיצוב. נוסף על כך, ארונות הזזה מחזירים אור אל החדר מה שמאיר אותו יותר מארונות אחרים. מה גם שהעובדה שהארון נפתח ללא דלת שתסתיר את האור על הבגדים מאפשרת ראיה טובה יותר של הבגדים או החפצים שמונחים בתוכו, ללא צורך להתקין תאורה בתוכו.

לסיכום, בהחלט אפשר לרכוש ארונות רגילים אבל כדאי, אם חושבים לרכוש ארון, להבין את היתרונות של ארונות ההזזה על אלו הרגילים. חשוב לזכור שהסיבה לכך שארונות הזזה הפכו כל כך פופולריים היא לא רק הבטיחות והעיצוב שבהם אלא גם העובדה שהם יותר פרקטיים. במקרה הזה חוכמת ההמונים מפנה אותנו לרכישה של ארון הזזה ולא של ארון רגיל והסיבות שעומדות מאחוריה מצדיקות את הבחירה. מדובר בצעקה האחרונה של עיצוב הבית וארונות ההזזה הפכו בשנים האחרונות לבחירה המועדפת על אנשים רבים.

 

דילוג לתוכן